تبلیغات در اینترنتclose
منظور از سختی کلمات در سئو چیست؟ | بهترین ابزار های تست سختی کلمات سایت
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 20
عضويت : 29 /7 /1397پیدا کردن کلمات کلیدی یکی از مهمترین بخش های سئو است. هر چند الگوریتم های گوگل دائم در حال بروزرسانی هستند و حتی بهترین نرم افزار های سئو هم دقیقا نمی توانند به شما نشان دهند که پشت دیوار الگوریتم های ساخته شده توسط گوگل چه معیار هایی را بررسی می کنند. استفاده از این ابزار های بررسی سختی کلمات کلیدی به شما کمک خواهد کرد تا خود را درگیر کلمات با سختی بسیار نکنید.
سختی کلمات محاسباتی است که توسط ابزار moz ایجاد شده و شامل موارد زیر می شوند:
  • رقابت (تاکنون چه تعداد صفحه برای آن کلمه فهرست شده اند؟)[*]تعداد افرادی در این مدت برای تبلیغات در آن کلمه تبلیغ پولی کرده اند؟[*]کلیک ها چقدر گران هستند؟ [*]واقعا چه تعداد افراد آن کلمه کلیدی را جستجو می کنند؟
من کاملا نمی توانم از نظر ریاضی به شما بگویم که کار الگوریتم moz چگونه است اما آن یک امتیاز درصدی را مقایسه می کند که به شما نشان می دهد، رتبه بندی یک کلمه در موتور جستجو گوگل چقدر سخت است. این بدیهی است که سناریوی ایده آل شما پیدا کردن کلمات کلیدی با جستجو های زیاد و رقابت کم است. بدترین حالت این است که شما کلمات کلیدی را انتخاب کنید که رقابت در آن ها زیاد باشد ولی تعداد جستجو های آن کم است.
در معیار SEOMoz کلمات کلیدی با درصد سختی بیشتر، برای رتبه بندی کار سخت تری نسبت به کلمات کلیدی با درصد سختی کمتر خواهند داشت. به این ترتیب شما می توانید با توجه به کیفیت و محتوا سایت، آن را به خوبی برای یک کلمه کلیدی بسیار رقابتی و دشوار رتبه بندی کنید.
بهترین ابزار های تست سختی کلمات کلیدی
  • CanIRank[*]Moz[*]Google[*]MajesticSEO[*]SerpIQ

طراحی وب سایت

شنبه 08 دی 1397 - 17:47برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.