::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


تعداد بازدید : 28
آفلاینارسال‌ها : 42
عضويت : 3 /11 /1396
خدمات تزریق سرم در منزل چیست؟
برخی از ما با شنیدنک لمه تزریقات، یاد ایام سرماخوردگی می‌افتیم؛ درد پنی سیلین هنوز از خاطر هیچ‌کداممان نرفته است. با این حال خدمات تزریقات، گستردگی بسیار زیادی دارد. بسیاری از افرادی که در درمانگاه‌ها، کلینیک‌ها یا مطب پزشکان عمومی، به بخش تزریقات مراجعه می‌کنند؛ انواع و اقسام داروها را در دست دارند. از داروهای تزریقی آنتی‌بیوتیک و ضد تومور بگیرید تا انواع داروهای تقویتی، ضد درد و ضد حساسیت. با این‌حال همیشه شرایط برای رفتن به نزدیک‌ترین تزریقاتی مهیا نیست. چرا؟ به دلایل مختلف:
• بیمار توانایی تردد ندارد.
• درمانگاه دور است.
• بیمار باید راس ساعتی آمپول خود را بزند.
• شرایط خاص بهداشتی در جامعه حکم‌فرماست (مثلا ایام کرونا)
• بیمار کودک، زن باردار یا سالمند است؛ فضای درمانگاه برای او شلوغ و استرس‌زاست.
حتما میان اطرافیانی که دچار بیماری یا حادثه‌ای شده‌اند، مشاهده کرده‌اید که این خانواده‌ها از آمپول زن محل درخواست می‌کنند تا در ساعات مختلف شبانه روز برای تزریقات در منزل آنها حاضر شود. این خدمات شاید وقتی سالم باشید؛ به نظرتان بی‌ارزش بیاید. با این‌حال اگر دچار مشکلی باشید یا وقت کافی برای مراجعه به درمانگاه نداشته باشید؛ به اهمیت آن پی خواهید برد.
چرا خدمات تزریق در خانه اینقدر متداول شده است؟
شاید در سال‌های پیش می‌توانستیم، بیمار، کودک، سالمند یا زن باردار را برای تزریقات به اولین درمانگاه نزدیکمان ببریم. الآن چنین کاری واقعا عملی است؟ از خودتان بپرسید:
• در طول روز چقدر مشغله دارید؟
• خیابان‌ها مانند قبل خلوت است؟
• جای پارک راحت پیدا می‌شود؟
• اگر بخواهید از تاکسی اینترنتی یا آژانس استفاده کنید؛ هزینه‌بر نیست؟
• بیمار طاقت دارد، در خودرو بنشیند، حرکات و ترافیک را تحمل کند؟
• می‌توانید تنظیم کنید که او را سر ساعت دارویش به درمانگاه برسانید؟
با این اوصاف می‌توانید گزینه ساده و بهتری، یعنی خدمات تزریق در خانه را انتخاب کنید.
مزایای خدمات تزریق در خانه چیست؟
راحتی بیمار: بیمار در خانه استراحت می‌کند و شما برنامه تزریق او را به یک شرکت اعزام خدمات تزریق در محل، می‌‌دهید. این شرکت، مطابق زمان از پیش تعیین‌شده، پرستار خود را به منزل شما می‌فرستد. استرس حاضر شدن: وقتی بیمار، سالمند، کودک یا زن باردار بخواهد برای رفتن به درمانگاه، حاضر شود؛ باید لباس مناسب بپوشد. اگر هوا سرد یا گرم است؛ باید مجاب شود که لباس‌های مختص آن شرایط را به تن کند. در اکثر مواقع تعویض لباس برای بیمار سخت است و او را کلافه می‌کند. به علاوه بعد از بازگشت از درمانگاه نیز، باید مجددا تعویض لباس را انجام دهید. پس چه بهتر که بگذارید، عزیزتان راحت باشد و از خدمات تزریقات در محل منزل، استفاده کنید. انتقال بیماری‌های شایع: هنگامی که کودک بیمار، سالمند یا زن باردار، بخواهد برای زدن آمپولش به درمانگاه یا مطبی در محل برود؛ حتما ازدحام افراد در اتاق انتظار بالاست. از آنجا که تهویه اکثر ساختمان‌ها درست، نیست. معمولا همین رفت و آمد روزانه برای تزریق آمپول، خود سبب بیماری‌های واگیردار ثانویه می‌شود. تزریق در 24 ساعت شبانه روز: بسیاری از داروهای تزریقی را باید با تناوب مشخصی در طول شبانه‌روز، تزریق کرد. حال تصور کنید بخواهید، یک زن باردار که استراحت مطلق برایش تجویز شده، کودکی بد قلق، سالمندی بی حوصله یا بیماری با ناتوانی حرکتی را چند بار در روز به درمانگاه، ببرید. از طرفی برخی دوزها را باید بین ساعت 9 شب تا 6 صبح، تزریق کرد. پس چه بهتر که بتوانید، از یک پرستار یا آمپول زن باتجربه بخواهید، تزریق آمپول را در خانه خودتان انجام دهد. تزریق در محل: لازم نیست که پرستار فقط به خانه شما بیاید. شاید در ساعتی که باید آمپول را بزنید، باید در محل کار خود حاضر باشید. برای یک تزریق 30 ثانیه‌ای لازم است، بین 1 تا 4 ساعت، مرخصی بگیرید. آیا عاقلانه نیست با ثبت سفارش تزریقات در محل، برای خودتان زمان بخرید؟
مزیت تزریق در منزل شبانه روزی چیست؟
همیشه اتومبیل در اختیار ندارید که بتوانید به نزدیکترین درمانگاه شبانه‌روزی مراجعه کنید. به علاوه خوش‌اخلاق‌ترین افراد هم وقتی بیماری، کسالت یا دردی دارند؛ خیلی بی‌حوصله هستند. ممکن است اگر قرار باشد، بعد از شام، ساعت 2 بامداد یا 5 صبح بخواهید، آنها را برای آمپول زدن، از خواب و استراحت بیدار کنید و بیرون ببرید؛ بدخلقی یا لج‌بازی کنند. بنابراین بهتر است، از قبل برای دریافت خدمات تزریق 24 ساعته در منزل، اقدام کنید.
سرم تراپی در منزل
لیام طب تزریقات در منزل 24 دارد؟
از آنجا که بسیاری از خدمات‌گیرندگان، نیاز دارند در ساعات بین 8 ش تا 8 صبح هم، از خدمات تزریقات در خانه، بهره‌مند شوند؛ تیم لیام طب با مهیاسازی شرایط لازم، در ساعت‌های مختلف 24 ساعت شبانه‌ روز، برای تزریقات در منزل، پرستار ماهر اعزام می‌کند. بنابراین هنگام ثبت سفارش، حتما ساعت‌های مورد نظر خود را برای تزریق دوزهای مختلف دارو، بیان کنید؛ تا کارشناسان، خدمات مورد نیاز شما را برنامه‌ریزی کنند.
برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.