::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 2
عضويت : 14 /1 /1400
با توجه به شرایط اقتصادی و افزایش بیش از حد قیمت های لوازم برقی علی الخصوص داکت اسپلیت ها، یکی از گزینه های پیش رو در شرایط خرابی این لوازم، تعمیر و سرویس به موقع آن ها است.
یکی از نکاتی که در تعمیر و سرویس داکت اسپلیتها باید به آن توجه داشت، انتخاب یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر این وسایل می باشد. به جرات می توان گفت تعمیر داکت اسپیلت امری است که از عهده هرکس بر نمی آید و برای این کار حتما باید کار را به کاردان سپرد و به دنبال یک شرکت معتبر مانند شرکت الو تاسیسات برای سرویس و تعمیر تخصصی داکت اسپلیت امریکن پرو باشید.
داکت اسپیلت امریکن پرو یکی از بهترین و شناخته ترین برند های تولید کننده ی کولر گازی‌ و اسپلیت در دنیا است. با این که محصولات برند امریکن پرو از کیفیت بالایی برخوردار می باشد اما ممکن است پس از گذر زمان اسپلیت امریکن پرو نیز دچار مشکلاتی گردد.
در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا در رابطه با سرویس و تعمیر تخصصی داکت اسپلیت امریکن پرو بپردازیم و نحوه ی تعمیرات محصولات این برند را بررسی نماییم…
چرا باید به سرویس داکت اسپلیت های امریکن پرو بپردازیم؟
یکی از سوالات رایجی که در این زمینه پیش می آید این است که اصلا برای چه باید داکت اسپلیت را هرچند وقت یکبار سرویس کنیم؟ در جواب به این سوال باید گفت سروس به موقع داکت اسپلیت ها دارای مزایای زیادی از قبیل:
 1. کاهش مصرف برق در فصل تابستان[*]کاهش هزینه های تعمیرات قطعات مختلف داکت اسپلیت[*]افزایش طول عمر داکت اسپلیت و افزایش کارایی دستگاه می شود.نحوه ی عیب یابی داکت اسپلیت های امریکن پرو

  1. بررسی روشن نشدن داکت اسپلیت امریکن پرو:

  2. روشن نشدن داکت اسپلیت امریکن پرو به این دلایل ممکن است رخ دهد:
   • عدم رسیدن نیروی برق به موتور داکت اسپلیت
   • خرابی موتور دستگاه( این موضوع تنها با بررسی کارشناسان الو تاسیسات قابل تشخیص می باشد)
  3. عدم کارکرد کمپرسور داکت اسپلیت امریکن پرو:

  4. یکی از موارد بسیار مهمی که ممکن است در داکت اسپلیت های امریکن پرو اتفاق بیوفتد، عدم کارکرد صحیح کمپرسور داکت اسپلیت ها می باشد که این مورد را نیز تنها کارشناسان می توانند تشخیص دهند و علل رخ دادن این موضوع به دلایل زیر می باشد:
   • قطع شدگی فاز یا نول اصلی کمپرسور داکت اسپلیت
   • آسیب دیدگی ترموستات دستگاه
   • قطع شدگی اورلود داکت اسپلیت
   • آسیب دیدگی مستقیم کمپرسور داکت اسپلیت
   • آسیب دیدگی خازن راه‌انداز کمپرسور دستگاه
  5. بررسی روشن نشدن فن و کمپرسور داکت اسپلیت امریکن پرو

  6. یکی از شایع ترین مشکلات در داکت اسپلیت های امریکن پرو، روشن نشدن فن و کمپرسور دستگاه می باشد. علت به وجود آمدن این موضوع به دلایل زیر می تواند ایجاد شود:
   • آسیب دیدگی کلید فن دستگاه
   • آسیب دیدگی خازن راه‌انداز موتور داکت اسپلیت
   • آسیب دیدگی موتور فن داکت اسپلیت
  7. عدم برودت کافی داکت اسپلیت امریکن پرو

  8. یکی دیگر از مشکلات شایع در داکت اسپلیت های امریکن پرو، عدم برودت کافی دستگاه ایت. علل رخ دادن این موضوع ممکن است به دلایل زیر ایجاد شود:
   • عدم تنظیم درست ترموستات دستگاه
   • نیم سوز شدن موتور فن داکت اسپلیت
  9. یخ زدن اواپراتور داکت اسپلیت امریکن پرو

  10. اگر اواپراتور داکت اسپلیت یخ می‌زند این موضوع به این معناست که سرمای تولیدی دستگاه کم است و علت این موضوع کم شدن گاز داکت اسپلیت می باشد.
  11. صدای زیاد کمپرسور داکت اسپلیت امریکن پرو

  12. یکی از مشکلات آزار دهنده ی در داکت اسپلیت ها، صداهای آزاردهنده ی کمپرسور دستگاه می باشد. علت این موضوع، کم شدن فشار گاز و شکستن فنر‌های ضربه گیر دستگاه می باشد.
  13. کم شدن پرتاب باد داکت اسپلیت امریکن پرو

  14. برای رفع این مشکل به سرویس و حضور تعمیرکار نیاز دارید. زیرا این مسئله به دلیل اختلال در بادبان فین‌های اواپراتور داکت اسپلیت، یخ زدگی و یا بسته بودن کانال‌های خروجی هوا رخ می‌دهد.
   برای سرویس و تعمیر تخصصی داکت اسپلیت امریکن پرو به کجا مراجعه کنیم؟
   همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، برای تعمیرات و سرویس تخصصی داکت اسپلیت امریکن پرو کار را باید به دست کاردان سپرد. پس به شما پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده کار را به کارشناسان تخصصی الو تاسیسات بسپرید.
   هزینه نصب و تعمیر داکت اسپلیت آمریکن پرو American Pro بر چه اساسی محاسبه می شود؟
   اگر به تازگی داکت اسپلیت امریکن پرو خریداری کرده‌اید و برای اولین بار قصد نصب آن را دارید،این موضوع را باید در نظر داشته باشید که نصب دستگاه اسپلیت امریکن پرو تنها باید توسط نمایندگی آن صورت گیرد و نمایندگی معمولا از شما بابت نصب داکت اسپلیت هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند.
   اما اگر برای بار دوم یا چندم است که اقدام به نصب کرده‌اید بسته به مقدار کاری که تعمیرکار برای نصب انجام می‌دهد هزینه شما متفاوت است. برای مثال اگر به هنگام نصب سیستم شما نیازمند سرویس و یا تعمیر یک قطعه باشد هزینه‌ سرویس و تعمیر نیز به آن اضافه می‌شود.
برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.