::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 41
عضويت : 3 /11 /1396
تولید کننده توری مش:توری مش به دو صورت مش ریز و مش درشت از میلگردهای ساده و آجدار تولید می شود. برای توليد توری مش ریز ابتدا كلاف های 6.5 تحت كشش قرار گرفته و به قطر 2 تا 4 ميل و كلاف های 2 تا 4 ميل نیز توسط دستگاه های شاخه كن به ميلگردهای 1 تا 3 متری تبديل می شوند. سپس ميلگردها به صورت مربعی روی هم قرار می‌گيرد و به صورت نقطه نقطه جوش می‌خورند. تولید توری مش درشت به دو صورت ساده و آجدار انجام میگیرد. مش ساده از كلاف های 6.5 و مش آجردار كه از ميلگردهایی به قطر 8 ميل تا 14 ميليمتر توليد می‌شود.


توری مش گالوانیزه با مکانیزم جوش نقطه ای و از مفتول های فولادی ساخته می شود. هر چه ضخامت بیشتر باشد در نتیجه سختی و محکم بودن توری نیز بیشتر است. به همین دلیل توری مش گالوانیزه نسبت به بقیه تورها اصولا قابلیت انعطاف ندارد. کاربرد اصلی توری مش گالوانیزه بیشتر برای ایجاد حصار در اطراف مکان های امنیتی مانند پادگان ها است.
به طور کلی مش در صنایع مختلف نظیر مصارف صنعتی، ساختمانی، بهداشتی، پتروشیمی، ورزشی و کشاورزی کاربرد دارد. همچنین برای مسلح کردن بتن برای کف سازی و مقاوم سازی کف سوله ها ، محل عبور ماشین ها و کف و دیواره های استخر ها به عنوان شبکه میلگردی مش از آن استفاده می کنند. در حال حاضر برای بنای ساختمان های نسبتا بزرگ جهت اجرای عملیات سازه مانند کف، سقف و نصب اجزا کامپوزیت از توری مشبک استفاده می‌شود.
استاندارد محصولات کارخانه مش تهران
استاندارد میلگردهای مورد مصرف در تولید شبکه میلگردی مطابق استانداردهای ملی 3132 است.
قیمت مش تهران
قیمت توری مش آهنی به سایز میلگرد، نوع میلگرد و سایز چشمه های آن بستگی دارد. میلگردهای آجدار و ساده در سایزهای 4، 6 ، 8، 10 ، 12 و 14 میلیمتر با چشمه های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 و 30 سانتیمتر برای تولید مش جوشی مورد استفاده قرار می گیرند که پر کاربردترین آن میلگرد 6 ساده و 8 آجدار است و استفاده آن در صنعت ساختمان سازی بسیار متداول است. بر این اساس هر چه سایز میلگرد بیشتر باشد و یا چشمه ها کوچکتر باشند قیمت توری مش مشبک فلزی بیشتر و بالعکس با کاهش سایز میلگرد و افزایش سایز چشمه ها قیمت آن کمتر می شود.
چهارشنبه 05 مرداد 1401 - 04:10برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.