::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 1
عضويت : 6 /9 /1400
گروه دانیال تهویه سعی دارد در این مورد راهنمایی لازم برای خرید و استفاده بهتر از عایق الاستومری که بنا به نیاز شما باشد را در اختیار دوستان و همکاران قرار دهد .
همان طور که گفته شد دو راه برای تشخیص کیفیت و مرغوبیت عایق الاستومری وجود دارد :
ظاهر عایق های الاستومری با یکدیگر شباهت زیادی دارد اما با کمی دقت و تجربه می توان کیفیت را تشخیص داد ، مهمترین عامل در ظاهر عایق سطح صاف و یکدست دو سمت عایق می باشد و این که ضخامت عایق در تمام نواحی به یک اندازه باشد .
از دیگر مشخصات ظاهری تخلخل عایق الاستومری است هر چه تخلخل عایق بیشتر باشد کیفیت بهتری دارد .
به دلیل اینکه هر چه حباب های هوا داخل عایق بیشتر باشد انتقال هوای سرد یا گرم کمتر می شود و با توجه به این موضوع حباب های هوای بیشتر و یا همان تخلخل بیشتر عایق الاستومری باعث کیفیت بالاتر عایق میشود که از روی ظاهر قابل تشخیص است .
راه دیگری که از ظاهر عایق الاستومری بتوان به کیفیت آن پی برد وزن هر رول عایق است اگر ۲ رول عایق الاستومری با یک ضخامت را با برند های متفاوت را بخواهیم با هم مقایسه کنیم عایقی که وزن کمتری دارد عایق الاستومری بهتری می باشد ، البته باید به این موضوع توجه شود که دلیل وزن کم رول عایق الاستومری متراژ کمتر رول و یا یکدست نبودن عایق (ضخامت عایق در طول رول کم و زیاد شود) نباشد و ابتدا از درست بودن این موضوعات اطمینان حاصل شود .


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.