::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 6
عضويت : 28 /4 /1399
چراغ‌ های دکوراتیو برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌ گیرند که یکی از این کاربردها استفاده برای نورپردازی در لابی ساختمان است. استفاده از چراغ‌ های دکوراتیو را می‌ توان به عنوان جواهرات معماری نام برد، زیرا این دسته از چراغ‌ ها در نورپردازی‌ های تزئینی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌ کنند. این دسته از چراغ‌ ها به دلیل تولید شدن در اشکال مختلف هندسی و همچنین تنوع رنگ در چراغ‌ های الی ای دی آنها، می‌ توانند زیبایی منحصر به فردی را برای محیط به همراه داشته باشند. البته چراغ‌ های دکوراتیو تنها برای تزئین محیط به کار نمی‌ رود، بلکه در کنار نورپردازی مناسب برای محیط، به دلیل ظاهر زیبا و مدرنی که دارند، موجب تزئین محیط مذکور نیز می‌ شوند. در این مقاله در سایت توسعه افراز هوراد به معرفی چراغ دکوراتیو مناسب برای استفاده در نورپردازی لابی پرداخته‌ ایم.

چراغ خطی آویز، بهترین نوع چراغ‌ های دکوراتیو مناسب لابی
امروزه برای لابی کاربری‌ های متفاوتی تعریف می‌ شود. به طور مثال لابی می‌ تواند مکانی برای ورودی ساختمان باشد، می‌ تواند ارتباط‌ دهنده چندین فضا با هم باشد یا می‌ تواند مکانی برای انتظار افراد برای پیوستن به اتاق اصلی باشد. به همین دلیل لابی نیز مانند دیگر بخش‌ های ساختمان نیاز به نورپردازی مناسب دارد. از آن جایی که لابی از مکان‌ هایی است که توسط مردم مختلف بازدید می‌ شود، به نورپردازی موثر و قوی نیاز دارد تا توجه بیننده را به خود جلب کند و تجربه‌ ای خاص را برای افراد حاضر در لابی به همراه داشته باشد. نورپردازی استفاده شده برای لابی باید به گونه‌ ای باشد که با مصالح و تزیینات استفاده شده در آن تناسب داشته باشد تا بتواند به خوبی نقش خود را ایفا کند.
چراغ های خطی و دکوراتیو توسعه افراز هوراد
برای داشتن یک نورپردازی مناسب برای لابی به جهت شیک‌ تر کردن فضای این مکان، بهترین چراغ برای استفاده در طراحی نورپردازی، چراغ‌ های خطی آویز است. در بین انواع مختلف چراغ‌ های دکوراتیو اعم از چراغ‌ های توکار، چراغ‌ های روکار و چراغ‌ های آویز، بهترین نوع در بین این سه دسته چراغ برای نورپردازی لابی، چراغ آویز است. چراغ‌ های خطی آویز می‌ تواند مکمل بسیار خوبی برای طراحی لابی باشد تا در نهایت طراحی خیره‌کننده و منحصر به فردی به وجود بیاید. چراغ خطی قادر است به طراحی معماری دامنه دید بیشتری ببخشد و روشنایی صحیحی را برای مکان مورد نظر به وجود بیاورد

سه شنبه 06 مهر 1400 - 16:25برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.