::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


تعداد بازدید : 24
آفلاینارسال‌ها : 5
عضويت : 24 /10 /1399
روبان نواری پارچه ای است با ضخامت های مختلف، که استفاده از آن از قدیم در کتب و رساله ها متداول بوده است و به جهت مهر و موم کردن از آن استفاده می شده است. کتاب هایی که از اهمیت بالایی برخوردار بودند ویا رساله های پادشاهی به جهت جلوگیری از باز شدن کتاب و رساله با روبان بسته شده و مهر و موم می شدند. اما بیشترین مورد استفاده از روبان برای نشانه گذاری است که مطالعه کننده بتواند راحت تر به صفحه مورد نظر خود برای مرتبه بعدی دست پیدا کند. می توان از ضخامت های مختلف برای این کار استفاده کرد ، امروزه از پهنای نیم سانت بصورت متداول استفاده می گردد.
امروزه استفاده از روبان به یکی از آپشن ها و مزایای سررسید 1400 تبدیل شده و جای خود را در این محصول محکم کرده است
هم به لحاظ نشانه گذاری کاربرد دارد و هم اینکه به زیباتر شدن سررسید کمک می کند
امروزه از روبان برای بسته بندی و کادو، آویز های نمایشگاهی، آویز کارت های تبلیغاتی و ... استفاده می شود.
https://www.google.com/search?rlz=1C1CHBD_enIR858IR858&sxsrf=ALeKk01zHlcJzZqlUJSILVDQ-0gIhW1gEA%3A1614508359692&ei=R3E7YN7YKcujgAboyqpw&q=%D8%B3%D8%B1%D8%B1%D8%B3%D9%8A%D8%AF+1400&oq=%D8%B3%D8%B1%D8%B1&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAEYADIECCMQJzIECCMQJzIECCMQJzICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgQIABAKMgIIADoUCAAQsAMQigMQtwMQ1AMQ5QIQiwM6BwgjEOoCECc6AgguUMq9EliSwxJgns8SaARwAngAgAHmBIgB1guSAQkyLTEuMi4wLjGYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6sAEKyAEKuAECwAEB&sclient=gws-wiz

روبان در سررسید
نوار پارچه ای عموما از جنس ساتن که می توان در رنگ های مختلف در سررسید استفاده نمود و با توجه به هماهنگی با رنگ جلد سررسید و یا رنگ سازمانی درخواستی مشتری بطور اختصاصی در سررسید استفاده نمود.
روبان اختصاصی را به دو صورت می توان چاپ کرد:
  • چاپ مستقیم بر روی روبان
گاها شرکت ها تمایل دارند نشان تجاری و یا شعار خود را روی روبان سررسید داشته باشند ، این کار هم به زیبایی روبان کمک می کند و هم گزینه موثری در ثبت نشان تجاری در ذهن مصرف کننده و تبلیغات خواهد بود.
می توان لوگو و شعار را به صورت اختصاصی تکرنگ و چند رنگ روی روبان چاپ کرد، اما بدلیل هزینه کمتر و یکدست بودن از چاپ تک رنگ استفاده می شود و این نکته را هم باید مد نظر قرار داد که چاپ چند رنگ برروی روبان بدلیل کاهش کیفیت چاپ و افزایش ریسک روی هم خوری رنگ ها توصیه نمی شود و نکته ی مهمتر اینکه هزینه چاپ تکرنگ به مراتب خیلی کمتر از چاپ چند رنگ خواهد بود.
یکشنبه 10 اسفند 1399 - 14:08برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.