::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


تعداد بازدید : 15
آفلاینارسال‌ها : 5
عضويت : 24 /10 /1399
تمام تقویم رومیزی 1400 های واحد سالنامه برگ علیرغم کیفیت بسیار بالا و طراحی خاص و منحصر به فردی که دارند، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند.
طراحی زیبا

در طراحی تقویم رومیزی های واحد سالنامه برگ به استفاده از ترکیب رنگ های خاص و چشمگیر، مورد توجه قرار گرفتن طرح های گرافیکی و استفاده صحیح و مناسب از اجزای مختلف، توجه مناسبی شده است. همچنین امکان استفاده از طرح، لوگو یا شعار تبلیغاتی خاص در صفحات پشتی، جلویی و حتی پایه تقویم رومیزی موجود می باشد.
کیفیت ساخت بالا

چاپ صفحات تقویم رومیزی واحد سالنامه برگ توسط مدرن ترین دستگاه های چاپ انجام شده و در ساخت پایه آن نیز از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می شود. به همین دلیل است که تقویم رومیزی های این مجموعه از کیفیت بینظیری برخوردار هستند و در طی زمانی که مورد استفاده قرار می گیرند، به هیچ عنوان تغییر شکل یا تغییر رنگ نخواهند داد.
قابلیت اختصاصی سازی بالا

به بیانی می توان گفت شما می توانید تک تک اجزای تقویم رومیزی را به صورت اختصاصی سفارش دهید. قسمت هایی مثل پایه تقویم رومیزی، قسمت رویی هر صفحه، پشت هر صفحه، پلاک فلزی روی پایه و حتی فضای داخل پایه را می توان مطابق با خواسته شما طراحی و تولید نمود.
فضای تبلیغاتی کارآمد

فضایی که برای درج لوگو، طرح یا شعار تبلیغاتی و تصاویر شما در نظر گرفته شده است، بیشترین توجه را به خود جلب کرده و باعث می شود بتوانید برای یک سال متوالی، آیتم های مورد نظر خود را در دید مخاطب تان قرار دهید.
ساختار مستحکم و ایستا

در ساخت پایه تقویم رومیزی های واحد سالنامه برگ تماماً از متریال های مرغوب، ضخیم و با کیفیت استفاده شده است. علاوه بر آن، با اطمینان می توان گفت تقویم رومیزی های این مجموعه از ایستایی بسیار بالایی برخوردار بوده و کاملا محکم و استوار هستند. از بین رفتن فرم، واژگون شدن، کنده شدن صفحات و کج شدن فنر، در مورد این محصول به هیچ عنوان اتفاق نخواهد افتاد.
یکشنبه 10 اسفند 1399 - 14:06برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.