::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 1
عضويت : 30 /11 /1399
افتتاح حساب بانکی در اروپا یکی از مهمترین نیازهایی است که برای ایرانیان صاحب تجارت اهمیت دارد. به دلیل محدودیت‌هایی که برای جابجایی پول وجود دارد، نیاز است تا یک حساب خارجی پشتیبان کارهای خارج از کشور شما باشد. فعالان اقتصادی با افتتاح حساب بانکی بین‌المللی شخصی می‌توانند علاوه بر تحکیم اعتبار خود، از خدمات دیگر بانکی مانند ال ‌سی و سوئیفت هم استفاده کنند.
سهولت مراودات بانکی در سطح بین‌المللی خواسته‌ تمامی بازرگانان و حق مسلم آن‌هااست که بتوانند هر جای دنیا و با ارز دلخواهشان معامله کنند و بدون نیاز به صرافی برای گرفتن ارز و استرس نگهداری از آن بتوانند به راحتی از کارت‌های اعتباری خود استفاده نموده و به سفرهای کاری و تفریحی خود بپردازند.
یک بازرگان ایرانی با دارا بودن حساب بانکی در اروپا شاهد افزایش قدرت حضور خود در بازارهای بین‌المللی است که می‌تواند انگیزه‌ای قوی برای ارتقا سطح کیفیت کالای وی همگام با استانداردهای روز اروپایی و جهانی به همراه داشته باشد.

حساب بانکی بین‌المللی چیست؟
حساب بانکی بین‌المللی به حسابی اطلاق می‌شود که افتتاح حساب در بانک کشور محل زندگی و اقامت صاحب حساب نباشد. این حساب بانکی که خدمات صدور ویزا کارت و مسترکارت را هم شامل می‌شود، زمانی خدمات مالی کامل به شما ارائه خواهد داد که شامل اعطای کد سوئیفت، کد آی‌بن، و دیجی‌ پس باشد. درصورتی که حساب بین‌المللی شما برای یک شخص حقیقی باشد، شما از خدمات زیر بهره‌مند خواهید شد
کد سوئیفت: (Swift Code) کد بین‌المللی بانکی جهت دریافت و انتقال وجه بین‌الملل
کد آی ‌بن: (IBAN) شماره‌ی حساب بین‌المللی جهت دریافت و انتقال وجه بین‌الملل
کد دیجی ‌پس: (DIGIPASS) خرید آنلاین و اینترنتی
مدیریت مالی آنلاین با اینترنت‌ بانک ۲۴ ساعته
تحویل فیزیکی مسترکارت و ویزا کارت به نام شخص ایرانی
حساب همیشگی بدون محدودیت زمان

بهترین کشور اروپایی برای افتتاح حساب پس‌انداز
از بین کشورهای اروپایی بهترین جا برای افتتاح حساب بانکی و پس انداز پول در سال ۲۰۲۰ بهترین کشور اروپایی سوئیس می باشد. دلیل این امر معیارها و فاکتورهایی نظیر میانگین درآمد بالا، میانگین پس انداز بالای خانوار، پس انداز سالانه، ماهیانه و روزانه و ساعتی بسیار بالا می باشد. بعد از سوئیس، سوئد و نروژ در رتبه های دوم و سوم این رنکینگ قرار دارند.

پیش شرط های افتتاح حساب بانکی بین المللی در اروپا
برای افتتاح حساب در کشورهای اروپایی باید صاحب کسب و کار یا شرکت در یکی از کشورها عضو اتحادیه اروپا باشید. افتتاح حساب در اروپا در بانک‌های مختلف با مزایا و شرایط متفاوتی همراه خواهد بود. به همین دلیل به شما توصیه می‌شود که پیش از ورود به این موضوع، مشاوره دقیق و کافی در این زمینه داشته و از کارشناسان اقامت اروپا مشورت لازم را دریافت نمایید.

پنجشنبه 30 بهمن 1399 - 13:17برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.