::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 1
عضويت : 6 /10 /1399
در استفاده ی پارچه برای دوخت انواع لباس زیر،علی الخصوص لباس های زیر مردانه باید از با الیاف بسیار نرم و لطیف استفاده نمود. همچنین حتی الامکان باید از لباس های زیر با الیاف طبیعی استفاده نمود تا پوست دچار حساسیت نشود .
گرماژ یا ضخامت پارچه: در واقع الیاف مورد استفاده در لباس زیر مردانه باید دارای کمترین ضخامت باشند. ضخامت بالای پارچه ی مورد استفاده در لباس های زیر موجب عدم گردش هوا در ناحیه ی تناسلی و درنتیجه حساسیت های پوستی می شود.
لطافت: یکی دیگراز ویژگی مهمی که بهتر است تمام الیاف لباس زیر دارا باشند، لطافت است. از آنجایی که لباس زیر در تماس مستقیم با پوست بدن است پس بهتر است که از لطیف‌ترین الیاف در تولید این لباس‌ها استفاده گردد.یکی از لطیف ترین الیاف مصرفی در تولید لباس های زیر مردانه،الیاف پنبه می باشد.
گردش هوا: گردش هوا یکی دیگر از ویژگی‌های یک لباس زیر مردانه استاندارد است. ضروری است الیاف مورد استفاده در لباس های زیر مردانه جلوی تنفس پوست را نگیرند و از الیافی استفاده شود که به راحتی جریان هوا را عبور می‌دهند.
جذب رطوبت: از دیگر ویژگی‌هایی که انواع الیاف لباس زیر باید از آن برخوردار باشند قدرت جذب رطوبت و تعریق است. چرا که با این کار مانع از رسیدن تعریق و رطوبت به لباس‌های بیرونی می‌شود. لذا انواع الیاف لباس زیر باید قدرت جذب بالایی داشته باشند.
از آنجایی که لباس زیر مهم‌ترین لباس روزانه هر شخصی محسوب می‌شود لذا توجه به این ویژگی‌ها و شناخت انواع الیاف لباس زیر بسیار مهم می‌باشد.
برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.