::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 1
عضويت : 12 /9 /1398
این نوشتار در حوزه ثبت شرکت در چین است.
ثبت شرکت در چین (انواع مختلف)
قبل از شروع کردن به تجارت در چین، باید آگاه باشید که چه گزینه‌هایی وجود دارد. سرمایه‌گذاران خارجی به طور کلی از یکی از پنج روش حضور تجاری در چین استفاده می‌کنند.
1. بنگاه اقتصادی کاملاً خارجی (WFOE):شرکت سرمایه‌گذاری خارجی (WFOE)، از نوع مسئولیت محدود به شمار می‌آید که کاملاً متعلق به سرمایه گذار خارجی است.WFOE به سرمایه ثبت شده احتیاج دارد و مسئولیت آن محدود به حقوق صاحبان سهام می‌شود و می تواند درآمد ایجاد کند، مالیات را در چین پرداخت کند و سودش را می تواند به کشور اصلی سرمایه‌گذار برگرداند.هر شرکت مسئولیت محدودی در چین که 100٪ متعلق به یک شرکت خارجی، افراد یا شرکت‌های خارجی باشد را می توان WFOE نامید. برای آشنایی بیشتر این مقاله را کلیک کنید.

اين تصوير تغيير اندازه داده شده است. براي مشاهده در سايز اصلي (800x400px) روي اين نوار کليک کنيد.
2.شرکت مشارکت(PE)

3. دفتر نمایندگی
4.مشارکت مشترک
5.شرکت هنگ کنگ
1.2 خدمات ثبت شرکت:حداقل سرمایه ثبت شده حداقل برای WFOE با دامنه مشاغل مشاوره، تجارت، خرده‌فروشی، فناوری اطلاعات و غیره مورد نیاز است.برای برخی صنایع حداقل سرمایه ثبت شده احتیاج است. به عنوان مثال: بانکداری، حمل و نقل و غیره.
اگر سرمایه‌گذاران مایل به سرمایه‌گذاری زیادی برای ایجاد یک تجارت در چین نیستند، سرمایه‌گذاری کردن به شکل خارجی به واسطه سرمایه‌گذاری خارجی (FIPE) ممکن است ارزش امتحان کردن را داشته باشد.
این راه مناسبی برای ثبت شرکت در چین است.پس از ورود چین به WTO، بیشتر صنایع داخل چین به سراغ سرمایه‌گذاری کردن به شکل خارجی می‌روند.
تأسیس WFOE در چین اولین گزینه برای سرمایه‌گذاران خارجی (به جای دفتر نمایندگی) در چین است. برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.
در عین حال، برای اهداف مالیاتی و دلایل دیگر، سرمایه‌گذاران، بیشتر و بیشتر از هنگ کنگ به عنوان شرکت هلدینگ جهت سرمایه‌گذاری در سرزمین اصلی چین استفاده می‌کنند و از این شرکت فرا ساحلی برای انجام دادن فعالیت‌های خودشان در چین استفاده می‌کنند.
چین فرصت‌های بسیار خوبی را برای سرمایه‌گذاران از سراسر جهان فراهم می‌کند. هیچ کشوری برای کارآفرینی مانند چین وجود ندارد
1.3 خدمات ثبت اختراع:
• خدمات حسابداری ماهانه ( WFOE ، دفتر نمایندگی )
• خدمات دستمزد و حقوق ( رسیدگی به حقوق و دستمزد ، مالیات بر درآمد شخصی و بیمه های اجتماعی )
• خدمات ویزا ( برای دریافت مجوز 1 سال اقامت شما و خانواده در چین )
• خدمات ثبت علائم تجاری ( برای محافظت از مالکیت معنوی خود در چین )
• مشخص کردن دفتر نمایندگی یا WFOE در چین ( دفتر انحلال یا ثبت مجدد WFOE در چین)در صورت لزوم، بنیاد چین در هر مرحله به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در ثبت شرکت در چین موفق باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت sabt.bonyad.org مراجعه کنید.در صورت آشنایی با قوانین چین و الزامات مراجع مختلف، تشکیل شرکت در چین می تواند خیلی سخت و دشوار باشد.
مشاوران حرفه‌ای بنیاد چین به شرکت‌های خارجی کمک می کنند تا با هزینه‌ای مناسب در چین شرکت راه‌اندازی کنند.
با 2000 دلار می‌توانید دفتر نمایندگی چین (RO) خود را ثبت کنید.این بسته شامل ثبت دفتر و مالیات، افتتاح حساب بانکی، مجوز کار، ویزای اقامت 1 ساله و خدمات مشاوره مالیاتی برای یک ماه اول است.
با شروع از 2200 دلار، می توانید تصدی خود را که خارجی است (WFOE) ثبت کنید.این بسته شامل کلیه برنامه‌های رسمی (به عنوان مثال برنامه جواز کسب و کار، درخواست مالیات و برنامه حساب بانکی) می‌شود.
مشاوره‌ جهت ثبت شرکت در چین
در یک دهه گذشته، خدمات بنیاد چین، اغلب به خاطر اطلاعات جامعی که با همه بازدید کنندگان وب سایت خود به اشتراک می گذارد مورد اقبال عمومی قرار گرفته شده.
با این وجود، شما هنوز هم می توانید پس از مطالعه وب سایت و پیشنهاد بنیاد چین سوالات زیادی داشته باشید که البته می‌توانید از طریق شماره تلفن (02166127998) سوالات خود را بپرسید.
از شما دعوت می شود تا خدمات مشاوره‌ای بنیاد چین را درخواست كنید كه می تواند شامل مشاوره در مورد ساختار سازمانی، برنامه‌ریزی استراتژی مالیاتی، رعایت مقررات مربوط به كار در چین و مطالعه ورود به بازار قبل باشد.
1. جلسات رو در رو از 200 دلار در هر جلسه شروع می شود (حداکثر 2 ساعت با مدیر منطقه با بیش از 15 سال سابقه سرمایه گذاری)
2. گزارش امکان دستیابی به بازار قبلی از 1500 دلار آمریکا شروع می شود (مقایسه موقعیت مکانی، پیشنهاد ساختار سرمایه‌گذاری، تحقیقات قیمت گذاری زمین یا کارگاه)از علاقه‌مندان به این موضوع دعوت می‌شود که نسبت به ثبت شرکت در چین اقدام کنند و از مزیت‌های آن استفاده کنند.

سه شنبه 12 آذر 1398 - 14:54برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.