X
طراحی سایت هاست در داخل کشور
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 3
عضويت : 30 /8 /1398
محل زندگي : تهران
طراحی سایت هاست در داخل کشور

مدتی است که ایران هم به کشورهای ارائه دهنده ی سرویس هایی مانند دامنه و هاست اضافه شده است در این مقاله می خواهیم طراحی سایتی را که با هاست ایرانی اداره می شود بررسی کنیم و مزایا و معایب آن را ببینیم و این موضوع را بررسی کنیم که سرعت برای کاربران مختلف در بخش های مختلف چگونه است.
هاست چیست ؟

سخت افزار مناسب برای انتخاب هاست
اولین چیزی که می توانیم به شما توصیه کنیم این است که از درایو های اس اس دی استفاده کنید این درایو ها مانند حافظه جامد و ثابت هستند و به آنها هارد گفته می شود اما چون هارد به دیسک های سخت در حافظه ی دائم مکانیکی گفته می شود به این نوع دیگر آن هارد می گوییم البته درایو ها نمی چرخند و سرعت بیشتری نسبت به هارد دارند بنابراین اگر سرعت و امنیت اطلاعات در طراحی وب سایت برای شما مهم است باید هاستی خریداری کنید که از درایو اس اس دی استفاده می کند.هاست ایران چه مزایایی برای کاربران دارد ؟
  1. سرعت دسترسی بالاتر برای کاربران داخل ایران[*]عدم ریسک و مواجه با خطر در طراحی سایت تهران به دلیل تحریم ها[*]سازگاری بیشتر با درگاه های پرداخت[*]عدم خروج پهنای باند اینترنت از داخل کشور

  2. پینگ تایم یا سرعت چه نقشی در طراحی سایت با هاست ایرانی دارد ؟
    پینگ دستوری ست برای سنجش فاصله میان دو دستگاه در شبکه و مدت زمان مورد نیاز برای اتصال دو دستگاه را نشان می دهد طراحی سایت با هاست داخل کشور این مزیت را فراهم می کند که به دلیل کم بودن فاصله ی سرور تا کامپیوتر بازدید کننده، سرعت بارگذاری اولیه سایت به میزان قابل توجی کاهش می یابد اما این زمان برای لود شدن صفحات بعدی در شرکت طراحی سایت چه در هاست ایران و چه در هاست خارج از کشور تاثیر چندانی ندارد.    آیا طراحی سایت با هاست داخل کشور بر پایداری و در دسترس بودن آن اثر می گذارد ؟
    یکی از مهم ترین عواملی که مدیران سایت های بزرگ به آن توجه می کنند پایداری و در دسترس بودن طراحی سایت است در مقایسه ی هاست ایران و خارج از لحاظ در دسترس بودن باید گفت سایت های خارج از کشور دارای ساختار منظم و سازمان یافته تری هستند و همچنین به دلیل پایین بودن قیمت تجهیزات، از وسایل استاندارد تری در آنها استفاده می شود و می توان گفت پایداری و ثبات هاست های خارج از کشور برای طراحی سایت ها بهتر است.


پنجشنبه 30 آبان 1398 - 11:43
آفلاینارسال‌ها : 73
عضويت : 25 /10 /1397
پاسخ : 1 RE طراحی سایت هاست در داخل کشور :
سوئیچ شبکه چیست ؟
مقصود از سوئیچ شبکه، سخت افزاری بسیار کوچک است که قادر به متمرکز سازی ارتباطات صورت گرفته مابین چندین دستگاه و وسیله ی ارتباطی در یک شبکه ی LAN (Local Area Network) می باشد. در گذشته، پیش از رایج شدن روترهای پهن باند، استفاده از دستگاه های اِترنتی ِ سوئیچی مجزا و مستقل در شبکه های خانگی، بسیار معمول بوده است. اما امروزه، سوئیچ های اترنتی مستقیماً و به عنوان بخشی از هستهی حافظه درون روترهای پهن باند تعبیه شده اند. با این حال، هنوز هم سوئیچ های شبکه ای سطح بالا در بسیاری از جاها مورد استفادۀ شرکت ها و مراکز داده می باشند.در ادامه با هزارسو همراه باشید.سوئیچ شبکه چگونه کار می کندسوئیچ یکی از دستگاه های مهم در شبکه است. همانگونه که می دانید استفاده از هاب باعث ایجاد سربار زیاد در شبکه می شود و این مشکل را می توان با استفاده از سوئیچ حل کرد. به منظور آشنایی با سوئیچ و پاسخ به این سوال که سوئیچ شبکه چگونه کار می کند ، ابتدا انواع سوئیچ و لایه ای که سوئیچ در آن کار می کند را بررسی می کنیم.انواع سوئیچ شبکهسوئیچ شبکه مجازی : به سوئیچ های نرم افزاری گفته می شود که در محیط VM میزبان مستقر می شوند.سوئیچ شبکه مسیر یابی (Routing Switch) : این نوع سوئیچ ها شبکه LAN ها را به یکدیگر ارتباط می دهند و علاوه بر سوییچینگ لایه ۲ مبتنی بر MAC می توانند توابع مسیریابی (Routing Function) را در لایه ۳ مدل OSI یعنی همان لایه شبکه مبتنی بر پروتکل اینترنت (Internet Protocol) انجام دهند.سوئیچ شبکه مدیریتی (Managed Switch) : سوئیچ های شبکه که به کاربر اجازه تنظیم هر پورت و پیکره بندی و کنترل ترافیک در سوئیچ را می دهد. سوئیچ شبکه هوشمند (Smart Switch): به سوئیچ هایی اطلاق میشود که نسبتا مدیریتی هستند و می توان آنها را جهت کنترل انتقال داده پیکره بندی کرد. اما در مقایسه با سوئیچ های مدیریتی از محدودیت های بیشتر دارند.سوئیچ شبکه غیر مدیریتی (Unmanaged Switch) : این نوع سوئیچ شبکه به دستگاه های اترنت اجازه میدهد تا داده ها را از طریق Auto-negotiation عبور دهند و قابل پیکره بندی نیست به عبارت دیگر پیکره بندی آن ثابت است .سوئیچ شبکه POE : کلمه POE مخفف عبارت Power Over Ethernet می باشد بدین معنا می باشد که سوییچهای دارای ویژگی POE قادرند از طریق پورتهای خود جریان الکتریسیته را جهت روشن کردن دیوایسهای مورد نظر عبور دهند. سوییچهای POE می توانند مدیریتی یا غیر مدیریتی باشند.سوئیچ شبکه صنعتی (Industrial Switch): سوییچهایی که در شرایط دمایی و محیطی خاص و خارج از ساختمان قابلیت بکارگیری دارند . سوئیچ صنعتی می تواند POE، مدیریتی و یا غیر مدیریتی باشد .
محصولات سامانه ارتباط وستا
پیگیتل
پچپنل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری

آداپتور فیبر نوری
کیستون
رک دیواری

چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 - 23:26برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.