::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 55
عضويت : 18 /7 /1397


نحوه نوشتن یک پست بلاگ بهینه شده ( SEO )در وردپرس


وردپرسبلافاصله پست وبلاگ یا وب سایت خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید و تنها با کپی آدرس پست سایت خود و کلیک چند دکمه فرایند ارسال و معرفی آغاز می شود.
برای اینکه موتورهای جستجو پست های جدید را انتخاب کنند و آنها را به داده های موتور خود تزریق کنند، باید پست های خود را بهینه سازی کنید.
این شامل کلمات کلیدی است که ما در هدر وبلاگ و یا وب سایت اضافه می کنیم و همچنین عنوان ها و برچسب ها . بنابراین برای نوشتن یک پست وبلاگ کاملا بهینه شده در SEO، ما باید نکات زیر را استفاده و در نظر کنیم.


ما به طور عمده بر وردپرس تمرکز می کنیم،
عنوان پست :مقالات مرتبطچگونگی ایجاد آیکون ناوبری تخت در Adobe Photoshop
بهترین طراحی Chatbots در برنامه های موبایل
لیست ۵۰ تایی از خلاقانه ترین عکس های ویرایش شده
چهارشنبه 09 مرداد 1398 - 17:54
آفلاینارسال‌ها : 87
عضويت : 25 /10 /1397
پاسخ : 1 RE نحوه نوشتن یک پست بلاگ بهینه شده ( SEO )در وردپرس :
کابل شبکه یا کابل LAN چیست؟

کابل شبکه یکی از اجزای مهم شبکه های کامپیوتری به حساب می آید. برای اینکه یه داده از یه کامپیوتر به یه کامپیوتر دیگه تحت شبکه ارسال شود، داده باید یه سری مراحل نرم افزاری و سخت افزاری را طی کند مثلا کد گذاری شود، دسته بندی شود، مقصدش مشخص شود و نهایتا به یه داده قابل انتقال تبدیل شود و از طریق کابل در شبکه منتقل شود . در واقع کابل شبکه ، رابط بین دستگاه ها در شبکه هست که فقط می تواند صفر و یک (جریان و ولتاژ الکتریکی) را منتقل کند.


انواع کابل شبکه تابیده شده از لحاظ مقاومت در برابر نویز کابل های کنونی Twisted-Pair از لحاظ ساختار به دو دسته کلی UTP و STP تقسیم بندی می شوند. کابل های STP یا شیلددار کابل هایی هستند که به منظور کاهش تداخل الکترومغناطیسی (EMI) یا همان نویز، در آن ها از شیلد استفاده شده است. کابل های twisted-Pair کنونی از 4 زوج به هم تابیده شده تشکیل شده اند. کابل های شبکه بر اساس نوع شیلد به کار رفته به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

کابل شبکه Cat5e


کابل های UTP و انواع مختلف کابل های STP را بررسی خواهیم کرد:
[list=]
 • کابل های شبکه UTP[list=][*]کابل های شبکه STP[list=][*]کابل های شبکه FTP یا F/UTP[list=][*]کابل های شبکه S/UTP[list=][*]کابل های شبکه SF/UTP یا SFTP[list=][*]کابل های شبکه S/FTP[list=][*]کابل های شبکه F/FTP[list=][*]کابل های شبکه U/FTP[list=][*]کابل های شبکه U/UTP

 • محصولات سامانه ارتباط وستا

  کابل فیبر نوری
  سوییچ شبکه
  مدیا کانورتور
  رک ایستاده
  سه شنبه 15 مهر 1399 - 15:16  برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.