دانلود آهنگ جدیدclose
طراحی دکوراسیون داخلی منزل 2018 برای خانه های شیک و لاکچری
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 46
عضويت : 29 /2 /1397
طراحی دکوراسیون داخلی منزل 2018 برای خانه های شیک و لاکچری
با شروع سال 2018 همه چیز نو می شود و دکوراسیون داخلی منزل نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد بنابراین بهتر است در طراحی دکوراسیون داخلی منزل تان همراه با شروع سال جدید تغییراتی را ایجاد کنید. در ادامه این مطلب ایده هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل 2018 را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دیزاین های داخلی مورد توجه تان قرار بگیرند.
طراحی داخلی منزل به معنای هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه در آوردن رنگ ها و وسایل منزل و … در قسمت های مختلف خانه به شکلی هنرمندانه است و علاوه بر این دیزاین داخلی منزل شامل ریزه کاری هایی است که اغلب دستخوش تغییرات نیز می شوند.
دکوراسیون داخلی منزل 2018 با انواع دیزاین های شیک و جذاب
برای طراحی دکوراسیون داخلی 2018 برای منازل مسکونی می توانید از سبک های دکوراسیون مدرن و کلاسیک استفاده کنید که انتخاب هر یک از این سبک دکوراسیون های داخلی به سلیقه شخصی شما و طرح و رنگ وسایل منزل تان بستگی دارد.دکوراسیون منزل مدرن 2018
دکوراسیون داخلی مدرن امروزه به یکی از پرطرفدارترین دیزاین های داخلی تبدیل شده است و اگر شما تمایل دارید فضای منزل تان دکوراسیونی ساده و در عین حال جدیدی داشته باشد بهتر است از دکوراسیون مدرن برای طراحی قسمت های مختلف منزل خود استفاده کنید.
دکوراسیون داخلی مدرن برای خانه ها با متراژ کوچک مناسب و ایده آل هستند و این طراحی داخلی باعث می شود تا فضای منزل بزرگ تر به نظر برسد و در صورت تمایل می توانید برای خانه ها با متراژ بزرگ نیز از این سبک دکوراسیون استفاده نمایید. توجه داشته باشید که بافت و طرح برای سبک های مدرن معمول است و در این دکوراسیون داخلی خبری از رنگ و طرح های مختلف نیست همچنین در سبک مدرن از تزیینات زیاد دوری می شود و این طراحی داخلی در عین سادگی شیک و جذاب است.
سنگ آنتیک
در طراحی دکوراسیون داخلی منزل 2018 مدرن از رنگ های خنثی و رنگ ها به صورت طبیعی استفاده می شود و تا حد امکان از رنگ های جیغ در این سبک دکوراسیون استفاده نمی شود همچنین در دیزاین داخلی منزل به سبک مدرن، هیچگاه به دنبال تقارن نباشید و سعی کنید با ایجاد تعادل در بین وسایل منزل و مبلمان و طرح ها و بافت هماهنگی های لازم را به وجود آورید.
سبک مدیترانه ای در دکوراسیون داخلی منزل
سبک مدیترانه ای یکی از سبک های معماری است که تداعی کننده ی از فضای باز علی الخصوص دریا و نور خورشید است؛ طراحان برای ایجاد این تداعی از رنگ های شاد و یا از نور و هوای فضای بیرون استفاده می کنند.
پرده زبرا
سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی منزل
در سبک کلاسیک رنگ های ملایم و طرح و نقش ظریف بر روی سطوح، حرف اول را می زنند؛ اگر به مبلمان تا تزیینات این سبک توجه کنید با پیچ و خمی ظریف اشکال طراحی شده را می بینید.
دکوراسیون منزل به سبک مدرن
سبک مدرن از قرن 20 در معماری جای گرفت و تا امروز به طور چشمگیری خواهان دارد؛ ویژگی بارز آن استفاده ی حداقل از رنگ ها با احجام ساده و کشیده در فضا است.
سبک ساحلی در دکوراسیون منزل
در این سبک اغلب از عناصر ساحلی و رنگ های خنک استفاده می شود؛ سبک ساحلی یک گزینه ی خوب برای دکوراسیون فصل تابستان خواهد بود و دلیل آن ترکیب رنگ های آن است.
دکوراسیون به سبک معاصر
همانطور که مشخص است معاصر به زمان حال اشاره دارد؛ بنابراین سبک معاصر از هیچ قانونی پیروی نمی کند مگر مد های روز! پس قانون شکنی سبک ها را در آن ممکن است ببنید.
دکوراسیون داخلی به سبک صنعتی
با صنعتی شدن زمانه، هنرمندان بیکار ننشسته اند و توانسته اند خلاقانه در تمامی هنرها به خصوص معماری بکار بگیرند صنعت را بکار بگیرند و به سبک صنعتی آن را بشناسند؛ در این سبک استفاده جسورانه از آهن آلات و صنعت در گوشه و کنار دکوراسیون به چشم می خورد، البته برخی افراد این سبک را با سبک هایتک یکی می دانند، که در اصل سبک هایتک تلفیق تکنولوژی پیشرفته با صنعت است.
سبک تلفیقی در دکوراسیون داخلی منزل
در سبک تلفیقی هر آنچه را که از سبک های دیگر پسندیده ای بکار بگیرید اما اصولی! تنها توجه اتون به انتخاب صحیح رنگ، بافت و جنس که زیاد از هم دور نباشد؛ علاوه بر آن ریتم و تکرار در این چیدمان دیده می شود.
دکوراسیون داخلی منزل به سبک انتقالی
در این سبک گویی گذر زمان را می بینید و از اِلمان های سنتی تا مدرن را به سبک و سیاق متفاوت درگوشه و کنار دکوراسیون خواهید دید. ممکن است این سبک را با سبک معاصر و تلفیقی یکی بدانید که می توان این دو سبک را زیر مجموعه ی سبک انتقالی دانست؛ اما تفاوت بارز آن در ایجاد تورازن و تعادل کامل تر بین دو سبک مدرن و سنتی است.

پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 - 15:38
آفلاینارسال‌ها : 46
عضويت : 29 /2 /1397
پاسخ : 1 RE طراحی دکوراسیون داخلی منزل 2018 برای خانه های شیک و لاکچری :
طراحی داخلی مدیترانه ای با ایده های جذاب و مدرن
از نام این سبک روشن است که شما عناصر مربوط به دریا، خورشید و پوشش گیاهی را در طراحی داخلی خواهید داشت ؛ این سبک فضای صلح و آرامش را ایجاد می کند. ترتیب خانه و آپارتمان در سبک طراحی داخلی مدیترانه ای در اروپای غربی و نزدیک خاور میانه:یونان، ایتالیا، ترکیه، مصر و کشورهای دیگر رایج است ؛ در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک به بررسی سبک دکوراسیون داخلی مدیترانه ای خواهیم پرداخت.
دکوراسیون داخلی مدیترانه ای
ویژگی اصلی این سبک سادگی آن در طراحی داخلی است.تمام عناصر خلاقیت، راحتی و عملی بودن را ترکیب می کنند.
ویژگی های اصلی سبک طراحی داخلی مدیترانه ای
این سبک برای مبلمان دست ساز بسیار مناسب است. اغلب اوقات از بلوط یا کاج خلیج ساخته شده است. بسیاری از افراد از تم رنگی "مدیترانه" ویژه برای رنگ کردن مبلمان با توجه به این سبک استفاده می کنند اما پالت رنگ در کشورهای مختلف متفاوت است.
سبک دکوراسیون داخلی
سبک دکوراسیون داخلی مدیترانه ای
به عنوان مثال، در یونان - از سایه های سرد (سفید، همه سایه های آبی و زمردی)استفاده میشود ایتالیایی ها رنگ های گرم (زرد، قرمز، صورتی، کرم، زردآلویی و آجری) را ترجیح می دهند.
سبک مدیترانه ای، سبک خشن:سفیدی سقف و دیوارهای یونان را پایان داده است. بنابراین، این گزینه ایده آل برای دیوارهای ناهموار است، زیرا پول و تلاش برای تراز دیوار صرفه جویی می شود.
سبک ایتالیایی در دکوراسیون دیوارها ترکیبی از چندین بافت است.به عنوان مثال، کاشی های موزاییک، گچ تزئینی، نقاشی دیواری و تقلید از نقاشی های دیواری. سبک مدیترانه ای از حداقل پوشش کف استفاده می کند.
سبک معماری مدیترانه ای
دکوراسیون داخلی منزل
مواد اصلی کاشی در رنگ های گرم است. موزاییک سنگ مرمر که صحنه هایی از اسطوره یونان باستان را نشان می دهد، پیچیدگی پوشش کف را ارائه می دهد.شما می توانید یک مات از نی و یا جلبک دریایی در بالای کاشی قرار دهید. آنها کاملا با دوام و فضایی نزدیک به طبیعت ایجاد می کنند.
لازم به ذکر است که آب و هوای سرد برای چنین طبقه مناسب نیست، بنابراین بهتر است مراقبت از گرمایش کف زمین را در نظر داشته باشیدشما می توانید از کاشی به جای کف چوبی استفاده کنید.لازم است توجه داشته باشیم که بافت درخت بیش از حد فشرده شود و در مرکز در میان دیگر قسمتهای داخلی قرار نگیرد.
دکوراسیون داخل منزل مدیترانه ای
شما باید تمام عناصر تزئینی را در اتاق خواب سنتی یونان به حداقل برسانید.اقلام مهم شامل تخت، کمد لباس و یک عسلی است.برای اضافه کردن کمی تنوع می توانید از فرش های رنگی، پتو و ملافه هم رنگ پرده استفاده کنید.
مبلمان در اتاق خواب یونان باید به طور عمده در رنگ های روشن و باید ساخته شده از نیشکر یا کاج باشد، همچنین گنجه کتانی، صندلی و میز.
طراحی و چیدمان اتاق خواب به سبک مدیترانه ای
اتاق نشیمن مدیترانه ای
اتاق نشیمن برای اوقات فراغت و دورهمی خانوادگی و یا با دوستان طراحی شده است.در کشورهای مدیترانه این جلسات با غذا همراه است، بنابراین تصمیم می گیرد که اتاق نشیمن با منطقه ناهار خوری را ترکیب کند.میز موضوع اصلی در این اتاق است. به یاد داشته باشید که در سبک یونانی صندلی ها و میز چوبی است و در سبک ایتالیایی مبلمان ها فرفورژه و صندلی ها چوبی هستند.
نشیمن سبک مدیترانه ای
دکوراسیون مدیترانه ای اتاق نشیمن
یکی از ویژگی های ضروری اتاق نشیمن تعداد زیادی صندلی است:صندلی ها، راحتی و چند کاناپه.این مجموعه از طریق میز قهوه، کابینت و قفسه های کتاب، که از بلوط خام یا کاج ساخته شده است، تکمیل می شود.کتاب خانه مکان مناسبی برای ذخیره سازی اقلام خانواده است.
طراحی حمام در سبک مدیترانه ای
دیوارهای حمام و سقف در سبک مدیترانه ای کاشی است.
توصیه می شود پوشش های مختلف رنگ ها را اعمال کنید.
به عنوان مثال، دیوارها با موزاییک های زرد رنگ و کف با کاشی های سرخ مایل به قرمز پوشیده شود.
تمام لوله کشی و اتصالات در حمام در دیوار پنهان شده است.
این کاملا عملی است. و تمیز کردن کفها بسیار راحت است.
مبلمان بر اساس همین اصل است:قفسه های بسته و یا باز، کابینت های دیواری، حوله نگه دار، و چوب لباسی در درب و دیوار قرار میگیرد.
حمام با نورافکنهای روشنایی که پلان های شیشه ای مات شده دارند، روشن می شود.
نور را تنها در مناطق مورد نیاز هدایت میکنند:سینک، حمام و آینه و بقیه گوشه ها را در نیمه تاریکی و خنک نگه میدارند.
دکوراسیون داخلی منزل ۲۰۱۸
ساخت یک آشپزخانه به سبک مدیترانه ای
آشپزخانه قلب خانه در همه کشورهای مدیترانه ای است ساکنان دریای مدیترانه در مورد پخت و پز بسیار جدی هستند، بنابراین آشپزخانه باید وسیع و منظم باشد. اساس داخلی یک سادگی قدیمی است. تمام مبلمان باید نمونه و آنتیک باشند:
کابینت های مستقل و قفسه لیوان؛
میز و صندلی آهنی سیاه و سفید؛
صندلی های پرزدار قدیمی، سبد و جعبه.
آشپزخانه مدیترانه ای با چیدمان شیک
به طور معمول، آشپزخانه مدیترانه با اتاق ناهارخوری ترکیب شده است. موضوع اصلی واحدهای آشپزخانه یک میز بزرگ است. که باید در مرکز قرار گیرد.با وجود آنکه مبلمان قدیمی به نظر می رسند، باید توجه را جلب کنند. روشنایی در آشپزخانه باید طبیعی باشد، بنابراین پنجره ها باید بزرگ باشند.آشپزخانه با یک لوستر ساده در شب روشن می شود.
در انتخاب سبک مدیترانه ای، باید به یاد داشته باشیم که به معنی سادگی و مختصر بودن است برای رنگ آمیزی کف، دیوارها و سقف، فقط سه رنگ اصلی را انتخاب کنید.برای طراحی پیچیده تر شما می توانید از مخلوط کردن سایه ها استفاده کنید.
برای حفظ آپارتمان و یا خانه به طور کامل در روح سبک مدیترانه ای، لازم است مبلمان مناسب در همه اتاق ها را انتخاب کنید باید به محیطی یکپارچه تبدیل شود:چه در سبک ایتالیایی و چه در یونانی.
شنبه 04 خرداد 1398 - 12:27برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.