تبلیغات در اینترنتclose
طراحی سایت برای کسب و کارهای آنلاین
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

!انجمن تفریحی و تخصصی ابزار قرمز

ابزار قرمز با اهداف کمک به وبلاگنویسان ایرانی به صورت رایگان در سال 92 شروع به کار کرده
می کوشد تا بهترین ها را برای کاربران خود فراهم کند.
کافیست مشکلاتتان را با تالار گفتگو ابزار قرمز در اشتراک گزارید تا در کمترین زمان مشکلتتان حل شوند!


آفلاینارسال‌ها : 3
عضويت : 7 /7 /1397

طراحی سایت برای کسب و کارهای آنلاین

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران


آیا شما به دنبال طراحی سایت هستید. در دنیای آنلاین که کسب و کارها و افراد برای جلب توجه به طراحی سایت می گیرند. قلب تجارت شما در دنیای تکنولوژیکی امروز طراحی سایت شما است. اما آیا طراحی سایت شما سبب می شود که کسب و کار شما ارزشمند باشد.
شکی نیست که منجر به کیفیت بالا می تواند با استفاده از تکنیک های بازاریابی مختلف مانند تبلیغات چاپی، نمایشگاه های تجاری و تبلیغات PPC جذب شود. و حتی اگر این تکنیک ها ممکن است مشاغل خود را انجام دهند - بهای تمام شده - طراحی سایت شما باید سهم منفی خود را نیز تولید کند. تمام ترافیک در جهان ممکن است به طراحی سایت شما برسد، اما اگر این ترافیک را برای کسب و کارتان نزنید، پس این موضوع به این دلیل است که طراحی سایت دارید؟ شما می توانید طراحی سایت زیبا ترین طراحی شده در سیاره زمین داشته باشید، اما اگر آن را تبدیل ترافیک نیست، آن را صرفا یک چیز راکد از زیبایی است.

تکنیک ها و استراتژی ها در طراحی سایت
هنگام طراحی سایت شما تفکر استراتژیک جزء اصلی موفقیت است. عجیب به دانستن بیشتر می باشد. در ادامه بخوانید، چرا که ما در حال حاضر برای به اشتراک گذاشتن مورد بسیار جذاب طراحی شده است که منجر به شما می شود. شما ممکن است یا شاید از طراحی سایت تجربه کاربر نداشته باشید. این که آیا شما خبر خوبی دارید یا نه، این است که شما نباید یک طراحی سایت باشید که این اصطلاح را انتخاب کرده و با آن کار کنید.
تجربه کاربر در طراحی سایت بخش مهمی از ساخت یک طراحی سایت است؛ زیرا ذهن شما را به طور کامل بر روی افرادی که از طراحی سایت استفاده می کنند تمرکز می کنند. همه چیز شروع و پایان با کاربر در ذهن است. با استفاده از طراحی سایت خود، تجربه ای را برای یک گروه خاص از افراد - مخاطبان مورد نظرتان می دهید. هیچ کس این افراد را بهتر از شما و کسب و کار شما نمی شناسد. بنابراین قبل از اینکه یک طراحی سایت زیبا ایجاد کنید. هنگامی که از این سؤالات خواسته اید می توانید طراحی سایت خود را در اطراف پاسخ ها طراحی کنید. نوع زبان مورد استفاده شما همه کاربر دیکته می شود. یک تجربه کاربری بزرگتر زمانی که به تولید منجر می شود، غیرممکن است.

کاربرد تصاویر و چند رسانه ای ها در طراحی سایت
نگاهی به تعدادی از طراحی سایت ها در انواع مختلف نیش ها در دفعه بعد که فرصت می کنید. چیزی را که قبلا دیده اید دیده نمی شود. در حال حاضر، ما می دانیم که نویز چیزی است که ما معمولا می شنویم، اما بسیاری از طراحی سایت ها یک پلتفرم برای ما ایجاد کرده اند تا بتوانیم آن را ببینیم.
بعضی از طراحی سایتها با اطلاعات و تحرک با تصاویر، فیلم و متن، واقعا سخت کار می کنند، اما همه کارهایی که انجام می دهند، سر و صدا ایجاد می کنند. طراحی سایت شما همیشه باید روی قابلیت استفاده متمرکز باشد. و فضای سفید یا فضای منفی همانطور که شناخته شده است، یک راه قدرتمند برای افزایش قابلیت استفاده و تولید منحصر به فرد است. از صفحه اصلی طراحی سایت در گوگل فکر کنید. برای ایجاد منحصر به فرد، طراحی سایت شما باید مخاطبین را به اولویت بندی مهم ترین اطلاعات هدایت کند. این اطلاعات ممکن است صفحه انتخاب شما یا طراحی سایت فروشگاه آنلاین شما یا طراحی سایت وبلاگ شما باشد.

چگونگی جذب مشتری به طراحی سایت
این واقعا مهم نیست که تا زمانی که مشتری بالقوه طراحی سایت خود را به سمت آن هدایت می شود مهم نیست. به طور مداوم، در جهان امروز، مغز متوسط ​​بیش از حد تحریک شده است و به طور کلی، انسان به طور قابل توجهی کاهش می دهد توجه. این برای طراحی سایت شما چیست؟ این بدان معنی است که شما باید یک طرح واضح و قابل اسکن داشته باشید که خواننده بتواند از طریق آن سریع عمل کند، در غیر اینصورت، آنها در یک چشم از بین رفته اند. هنگامی که شروع میکنید، ممکن است ساده تر و ارزانتر از استفاده از یک قالب طراحی سایت استاندارد باشد تا کارها را انجام دهید و اجرا کنید. ایجاد یک طراحی سایت در یک زمان کوتاه با قابلیت صفر کدگذاری به نظر می رسد یک ایده عالی است. اما اگر واقعا میخواهید منجر به طراحی سایت شما شود، قالبهای استاندارد میتوانند مانع پیشرفت شما شوند.
داشتن یک الگو برای انجام کارهایی که نمیخواهید انجام دهید، می تواند طراحی سایت شما را از بین ببرد و قابلیت استفاده به عنوان یک نتیجه به شدت رنج می برد. همچنین لازم است در نظر داشته باشید که بهینه سازی موتورهای جستجو هنگامی که طراحی سایت شما به طور خاص برای این منظور کد گذاری شده است، به طور قابل توجهی بهبود یافته است. و اگر شما برای تولید منجر می شوید، به آن ترافیک نیاز دارید. محتوا طراحی سایت می تواند مقدار قابل توجهی از هدایت های هدفمند برای کسب و کار شما تولید کند.

داشتن عملکرد خوب و سریع در طراحی سایت
اما شما باید از فیلم ها و تصاویر خود به درستی استفاده کنید. همیشه اطمینان حاصل کنید که محتوای طراحی سایت چند رسانه ای شما به طور مستقیم به مشتری هدف شما صحبت می کند. همچنین ضروری است که ویدیوهای شما برای طراحی سایت ها بهینه سازی شوند. ویدئوی HTML5 بهترین استفاده را برای شما به ارمغان می آورد، زیرا به افراد اجازه می دهد تا به محتوای خود در تمام مرورگرها و تمام دستگاه ها دسترسی پیدا کنند. شما می توانید فیلم ها را برای پیام های خاص در طراحی سایت خود و یا صفحات طراحی سایت فرود خود استفاده کنید و همچنین می توانید از آنها برای اثبات اجتماعی و توصیفات استفاده کنید. هر چه که انتخاب می کنید از آنها استفاده کنید، این فیلم ها را کوتاه، شیرین و به نقطه ای تبدیل کنید.
از آنجا که مردم می خواهند فورا سرگرم شوند. اگر فیلم های شما زمان زیادی را برای بارگیری بگذراند ممکن است محکوم به نظر برسد. تحقیقات نشان داده است که اگر مشتریان طراحی سایت شما برای مدت زمان بیشتری از یک یا دو ثانیه منتظر بمانند تا ویدیوی شما را ببینند، آنها را ترک خواهند کرد. به نظر می رسد سخت است، اما درست است. گرفتن اطلاعات بیشتر - یک طراحی سایت بزرگ طراحی هک در یک زمان پیاده سازی هر یک از این طراحی سایت های بزرگ بدون شک نرخ تبدیل خود را افزایش می دهد. همه اینها با هم جمع می شوند، این نکات نسل سرب شما را به سطح کاملا جدید می برد. در طراحی سایت همیشه در جزئیات است. در حال حاضر، برای اطمینان از اینکه جزئیات شما منجر به کسب و کار و طراحی سایت شما واقعا سزاوار است.

طراحی
سایت
، طراحی سایت ، طراحی
سایت
، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت

شنبه 07 مهر 1397 - 16:47برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.